Tres avantatges del nostre lloguer de camions VW a Escòcia

Sinònim de llibertat i viatges, el VW Campervan és una cosa que fa un acord amb viatgers de tot el món. Et permet viatjar lliurement sense cap problema: el poder està a les teves mans.

At Càmping Campers ens apassiona la nostra capacitat de proporcionar-vos serveis de lloguer a tot Escòcia amb la nostra flota de VW Campervans.

Independentment de les vostres idees o plans de vacances, el nostre equip us pot ajudar a trobar el vehicle ideal amb tot el que necessiteu per als vostres viatges.

Per ajudar-vos a posar-vos en contacte amb els nostres VW lloguer de campervan a Escòcia, aquí teniu tres avantatges de triar el nostre equip de Campsie Campers i específicament del nostre Pop-Top de Lassie Volkswagen VW T5:

1) Gos: El nostre autocaravana Lassie és perfecte per a tots els amants del gos que vulguin portar amb ells el seu amic pelut. Com a única opció de lloguer de camper VW que s'admet als gossos, podeu trobar la combinació adequada d'espai i confort per a humans i gossos.

2) Cuina amable: Equipat amb una placa de gas per a dos cremadors, una graella de gas i una nevera prou gran per a tot el que necessiteu durant la vostra estada, podreu reduir els costos durant el viatge.

3) 240v connectar elèctric: Assegureu-vos de mantenir els dispositius carregats i assegureu-vos que podreu gaudir de la televisió a la nit amb aquest potent connectador elèctric.

Per conèixer la disponibilitat del nostre pop-Top Lassie Volkswagen T5, parleu avui amb el nostre equip.

Reservi ara
Idiomes »